Безкоштовна доставка від 1500 грн.
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Додайте товари до кошика

Pretty Love

Сортування:
Відображення:

Pretty Love - популярний бренд секс-іграшок, відомий поєднанням доступної ціни, сучасного дизайну та функціональності. Продукція бренду створена для індивідуального використання та для пар, підходить як для новачків, так і для тих, хто вже має досвід.

Pretty Love робить акцент на зручності, різноманітті форм і режимів, а також на безпечних матеріалах. Саме тому бренд стабільно входить до числа найпопулярніших у своєму сегменті.

Особливості та переваги Pretty Love

Секс-іграшки Pretty Love виготовляються з якісних матеріалів, які приємні на дотик і прості в догляді. Бренд пропонує великий вибір моделей - від компактних стимуляторів до багатофункціональних вібраторів. Більшість іграшок мають кілька режимів роботи, що дозволяє підібрати комфортний рівень стимуляції.

Ще одна перевага Pretty Love — продумана ергономіка. Іграшки зручно лежать у руці, легко використовуються та підходять для різних сценаріїв.

Асортимент бренду Pretty Love

У каталозі Pretty Love представлені:

  • кліторальні стимулятори

  • вібратори різних форматів

  • вібратори-кролики

  • мастурбатори

  • іграшки для пар

Такий вибір дозволяє підібрати варіант під будь-які побажання та рівень досвіду.

Топ 3 секс-іграшки Pretty Love, які варто спробувати

Кліторальний стимулятор на палець Pretty Love Magic Fairy Stimulator 

Компактна модель для точкової стимуляції. Зручно фіксується на пальці, що дозволяє легко контролювати інтенсивність і напрямок впливу. Підходить для соло-використання та для пар.

Мастурбатор Pretty Love Aby Anus Masturbator Sexy Talk

Мастурбатор з реалістичною внутрішньою текстурою, створений для яскравих відчуттів. Матеріал м’який і еластичний, легко очищується після використання. Підходить для регулярного застосування.

Вібратор-кролик зі стимулюючими кільцями Pretty Love Reese Vibrator

Багатофункціональна модель, яка поєднує внутрішню та зовнішню стимуляцію. Додаткові кільця підсилюють контакт і роблять використання більш різноманітним. Гарний варіант для тих, хто хоче максимум можливостей в одній іграшці.

FAQ

Який лубрикант краще використовувати з іграшками Pretty Love?

Рекомендовано використовувати лубриканти на водній основі. Вони сумісні з матеріалами іграшок і не пошкоджують поверхню.

Чи підходять іграшки Pretty Love для початківців?

Так, у бренду багато моделей, які добре підходять для першого досвіду. Це компактні стимулятори та вібратори з простим керуванням і кількома режимами роботи.

Як доглядати за секс-іграшками Pretty Love?

Після кожного використання іграшку слід очищати теплою водою з м’яким засобом або спеціальним очищувачем для секс-іграшок. Після висихання зберігати в сухому місці, бажано в окремому чохлі.

  • Вібратор для пари Pretty Love August Stimulator Dark Purple (App) 6603BI-014582HP-1 фото
    −17%
    Безкоштовна 🚚
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка з вібрацією Pretty Love Push Over To Trigger Vibration Black 6603BI-040076 фото
    −17%
    Безкоштовна 🚚
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка Pretty Love Varian Black 6603BI-040182 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Насадка на член Pretty Love Blackney Vibrating Enhacer Black 6603BI-210327 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Страпон Pretty Love Harness Briefs Micheal 7" 6603BW-022092NR фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка Pretty Love Special Anal Stimulation Anal Balls 4.92" Black 6603BI-040035 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка Pretty Love Vibra Butt Plug II Black 6603BI-040107 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вібратор-кролик Pretty Love Alvis Vibrator Purple 6603BI-014263 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мінівібратор Pretty Love Little Cute Mini Stick Light Pink 6603BI-014998 фото
    Новинка
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор PRETTY LOVE VICTORIA CECIL, TPR ABS 6603BM-009229T6-2 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка Pretty Love Special Anal Stimulation Penis Black 6603BI-040040N фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вібратор для точки G Pretty Love Elemental Vibrator Black 6603BI-014812-A3 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вібратор-кролик Pretty Love Brighty Vibrator Dark Purple 6603BI-014174-A2 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Romantic Double-Sided Egg 6603BI-014832-2 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вагінальні кульки Pretty Love Kegel Tighten Up I Balls Flesh, 97 г 6603BI-014490-2 фото
    −25%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Анальна пробка Pretty Love Special Anal Stimulation Butt Plug Black 6603BI-040038N фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Pop-Top Can Masturbator Blue 6603BM-00900T88-1 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Venus-X Whirl Mystery 6603BI-014932-3 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Cupid-X Seductive Golf 6603BI-014931-2 фото
    Новинка
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Насадка на член Pretty Love Cecelia Vibrating Penis Sleeve Flesh 6603BI-026242 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Насадка на член Pretty Love Penis Sleeve 7" Flesh 6603BI-026227 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Athena Eros Pink 6603BM-00900T99-1 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Насадка на член Pretty Love Rilley Tranparent 6603BI-026277M фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Masturbator Cole Transparent 6603BM-009253MN-3 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Мастурбатор Pretty Love Pleasure Egg Masturbator Pink 6603BM-00900T90 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Насадка на член Pretty Love Matias Penis Thicker Transparent 6603BI-026248-1 фото
    −17%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вібромасажер Pretty Love Power Wand Purple 6603BW-055009-1 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Вібратор-кролик Pretty Love Gene Vibrator Pink 6603BI-014244 фото
    −29%
    Знижка у Telegram

    Додаткова знижка за промокодом у телеграм-боті!

    Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань